Mając na uwadze zadowolenie naszych klientów, wydajną pracę oraz bezawaryjne działanie instalacji z pełnym przekonaniem polecamy komponenty marki SolarEdge. Dzięki ścisłej współpracy z bezpośrednim importerem w atrakcyjnej cenie otrzymują Państwo urządzenia z najwyższej półki.

W skład systemu wchodzą następujące komponenty:

Falownik fotowoltaiczny będący sercem systemu, inteligentne urządzenie służące do przetwarzania napięcia stałego na zmienne. Szereg innowacyjnych rozwiązań pozwala sklasyfikować je w ścisłej czołówce dostępnych na rynku rozwiązań.
Optymalizator urządzenie montowane przy panelach bezpośrednio na dachu, jego zadaniem jest monitoring wydajności pracy oraz stabilizacja napięcia tak aby falownik możliwie zawsze pracował w optymalnych warunkach.
Portal monitoringowy dostępny bezpłatnie przez cały okres pracy instalacji, pozwala na zbieranie danych przesyłanych przez falownik wraz z ich graficzną prezentacją. Dzięki niemu uzyskujemy dostęp do parametrów pracy naszej elektrowni, również na urządzeniach mobilnych.
Kompletny system pozwala na podgląd pracy elektrowni w czasie rzeczywistym oraz w podziale na lata, miesiące, tygodnie, dni i godziny. System jest w stanie prowadzić auto diagnozę, w przypadku wykrycia nieprawidłowości informuje właściciela oraz instalatora o konieczności przeprowadzenia serwisu wskazując precyzyjnie typ usterki.

Główne zalety systemu SolarEdge.

  • Zwiększona wydajność dzięki niezależnej pracy paneli, optymalizatory zmniejszają straty spowodowane zacienieniem pojedynczych luster.
  • Wykorzystanie powierzchni okresowo zacienionych w przypadku gdy ilość miejsca na dachu w stosunku do zapotrzebowania jest niewystarczająca.
  • Funkcja SafeDC zmniejszająca ryzyko porażenia w przypadku konieczności wykonania serwisu, zwiększone bezpieczeństwo oraz możliwość gaszenia pożaru wodą dzięki napięciu bezpiecznemu.
  • Gwarancja 25 lat na optymalizatory.
  • Gwarancja 12 lat na falownik z możliwością rozszerzenia do 25 lat.
  • Monitoring na poziomie modułów z bieżącym podglądem danych.